معاون فرهنگی اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب فرهنگی از مرکز پژوهشی مبنا دیدار کرد.

  • چهارشنبه, 11 دی 1398 07:35
  • بازدید 655 بار

خانم دکتر روح‌افزا، معاون فرهنگی اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور در مرکز پژوهشی مبنا از محصولات پژوهشی این مرکز در حوزه دین و فرهنگ، بازدید کرد.

وی با استقبال و قدردانی از پژوهش‌های مرکز مبنا، با اشاره به توانمندی‌های علمی-پژوهشی مرکز مبنا، ابراز امیدواری کرد این پژوهش‌ها موردتوجه مسئولان و نهادهای فعال در حوزه فرهنگ و دین قرار گیرد. دکتر روح‌افزا تأکید کردند که پروژه‌های پژوهشی در زمینه فرهنگ دینی وهله اول باید ریشه‌ و علت اصلی مسائل را کشف کنند و در مرحله بعد مطابق آن علل، در پی اصلاح، بهبود و ارتقا برآیند.
در ادامه این دیدار معاون پژوهش مرکز مبنا و پژوهشگران گروه‌های علمی مرکز، پس از معرفی محصولات و بیان روش‌های پژوهش، ابراز امیدواری کردند که محصولات پژوهشی مرکز موردتوجه شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گیرد. تأکید بر ظرفیت حل مسائل و آسیب‌های فرهنگی با رویکرد دینی همکاری با نهادهای فرهنگی نظام اسلامی از محورهای مورداشاره معاون پژوهش در این دیدار بود. وی با بیان این‌که ‌ هدف پژوهش‌گران این مرکز، اثرگذاری نتایج پژوهش‌ها بر سیاست‌گذاری فرهنگی است، معاونت شورای عالی انقلاب فرهنگی از نهادهای اثرگذار فرهنگی کشور دانست و از خانم دکتر روح‌افزا خواست برای انتشار و پخش پژوهش‌های مرکز مبنا درخواست همکاری کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت موازین ارزشی در روابط
رعایت موازین ارزشی در روابطقرآن : ... خُذِ الْعَفْوَ وَ ...  (سوره اعراف، آیه 199)ترجمه: با گذشت باش.حدیث: قَالَ النَّبِيَّ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَّ : مَنْ عَامَلَ النَّاسَ فَلَمْ يَظْلِمْهُمْ ، وَحَدَّثَهُمْ فَلَمْ يَكْذِبْهُمْ ، وَوَعَدَهُمْ فَلَمْ يُخْلِفْهُمْ ، فَهُوَ مَنْ كَمُلَتْ مُرُوءَتُهُ ... (تحف العقول ، ص 57)ترجمه: ... پیامبر اکرم فرمودند: هر کس با مردم کار کند و به آنان ظلم نکند، و در گفتگوها به کسی دروغ نگوید و هر وعده ای داد ، خلف وعده نکند، جوانمرد کامل است .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید